ankara tadilat dekorasyon logo

KEŞİF İSTEYİN

Ankara'da ev, ofis, villa, daire gibi yaşam mekanlarında yapmak istediğiniz yenileme, tadilat ve dekorasyon projeleriniz için lütfen keşif isteyin.

Ankara Dekorasyon Tadilat Şirketi

anka dekorAnkara'da dekorasyon ve tadilat sektöründe uzun yıllar hizmet veren Anka Dekor 2014'teki yapılanmasıyla kurumsal olarak geniş bir yelpazeye hizmet vermeye başlamıştır. Ankara dekorasyon ve tadilat firması olarak faaliyete başladığımız günden bugüne kadar konut, iş yeri (ofis) , villa, bina, fabrika ve çok sayıda özel dekorasyon ve tadilat projelerini içeren yaklaşık 150 projeyi başarıyla tamamladık.

Ankara ev dekorasyon firması olarak tadilat işlerinin önemini biliyoruz. Konusunda uzman ekiplerimizle hayatınıza renk ve farklılık katacak çözümler üretiyoruz.

Dekorasyon ve ev tadilat işlerinde, bizim için önemli olan sizin düşünceleriniz; Öncelikle sizi dinliyor, ne istediğinizi neyi sevdiğinizi anlıyor, en uygun dekorasyon çözümlerini sizin için geliştirerek daire, ofis, fabrika ve bina gibi mekanların iç ve dış tadilat işlerini yapıyoruz.

Ev, ofis, villa, ve tüm yaşam alanlarında komple tadilat ve dekorasyon hizmetini kusursuz bir şekilde tamamlıyor ve zamanında teslim ediyoruz. Komple ev ve ofis tadilatı ile birlikte alçıpan, boya, gergi tavan, elektrik, tesisat, güvenlik kamerası kurulumu, görüntülü diafon sistemleri, duşakabin, zemin kaplama, seramik, cam balkon ve PVC sistemleri alanlarında hizmet sunuyoruz. Özel tasarım ekibimizle günümüzün yapı ve dekorasyon ihtiyaçlarını takip ediyor, modern trendleri evinize taşıyacak alternatifler oluşturuyoruz..

Misyon

Mimari çözümlerle estetiği birleştirdiğimiz dekorasyon ve tadilat sektöründe kaliteli iş, minimum hata, uzmanlaşmış ekip, güven ve saygınlık ilkeleri ile bugüne kadar sürdürdüğümüz faaliyetlerimizde, aynı ilkelere bağlı kalarak ‘koşulsuz müşteri memnuniyeti’ anlayışını kendine iş ahlakı olarak kabul eden lider bir dekorasyon şirketi olmak.

ankara ev tadilat

NEDEN BİZ ?

Tadilat ve dekorasyon projelerinde ufak detayların ne kadar önemli olduğunu biliyor ve yaptığımız işi seviyoruz..

ankara ev tadilatı

Anahtar teslim tadilat işleri, iç dekorasyon, ev tadilatı ve lokal tamirat işleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayın. Mimarlık firmalarının gergi tavan, alçıpan, komple tadilat ve dekorasyon işlerine özel fiyat avantajı.

Dekorasyon Blogu