ankara tadilat dekorasyon logo

Ankara genelinde tadilat, gergi tavan ve ev dekorasyonu konusunda hizmet veren firmamız, anahtar teslim ev tadilat ve dekorasyon işleri konusunda uzman, organize ve disiplinli bir ekibe sahiptir.

 Ankara Gergi Tavan

Gergi tavanlar (ışıklı ve resimli tavan aydınlatması) son yılların en popüler ve en gözde dekorasyon ürünüdür. Ev, ofis ya da diğer yaşam alanlarına estetik ve modern bir hava katan gergi tavan aydınlatma sistemleri hem estetik hemde ekonomik bir üründür. Özellikle aydınlatma konusunda oldukça başarılı bir uygulama olan gergi tavan modelleri çok fazla desen ve resim seçeneğine sahiptir.

Gergi tavan Ankara tadilat dekorasyon firması

Ankara Ev Dekorasyon Gergi Tavan

Otel, avm, ofis, kamu kurumları, fuar alanları vb. gibi çok yaygın kullanım alanına sahip olan gergi tavanlar evlerde yatak odası, salon, mutfak ve koridor gibi alanların aydınlatma ve dekorasyon işlerinde kullanılmaktadır. Kurulumu ve kullanımı çok kolay olan germe tavanlar sayesinde boya badana, alçı sıva, yıkım kırım gibi işlerden kurtulabilirsiniz. Gergi tavanlar sökülüp takılabilen temizliği kolay ve son derece sağlam bir üründür. Ankara gergi tavan firması olarak garantili ve kusursuz uygulamalar yapmaktayız.

Ankara tadilat ve Ankara ev dekorasyon firması olarak gergi tavan konusunda çok sayıda referansa sahibiz. Gergi tavan dekorasyon ya da tadilat yaptırmayı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Ankara gergi tavan, gergi tavan Ankara, Ankara gergi tavan firması, Ankara gergi tavan şirketi, Ankara gergi tavan fiyatları, Ankara gergi tavan modelleri, Ankara gergi tavan ustası, tadilat dekorasyon, ankara ev tadilat, ankara ev dekorasyon