ankara tadilat dekorasyon logo

Gergi tavan son yıllarda sık kullanılan ve en popüler dekorasyon malzemelerinden biridir. Ankara gergi tavan firması olarak ev tadilatı ve ev dekorasyonu projelerimizde sıkça gergi tavan uygulaması yapmaktayız.

Ankara Gergi Tavan

Dekorasyon işlerinde alçıpan ve led aydınlatma ile birlikte kullanılan gergi tavan uygulaması mekanlara hem estetik hemde maddi değer katmaktadır. Ankara alçıpan asmatavan ve gergi tavan firması olarak ev, ofis, işyeri gibi çok sayıda mekana gergi tavan ya da diğer bir adıyla germe tavan uygulamasını yaparak müşterilerimizin memnuniyetini kazandık. Gergi tavan yapım sürecinde öncelikle, gergi tavanın yerleştirileceği alçıpandan havuz alçıpan ustası tarafından hazırlanır. Daha sonra alçıpan havuzun içine led aydınlatma döşenmekte ve en sonunda gergi tavan ustası tarafından gergi kumaşı bu havuza giydirilmektedir.

Ankara gergi tavan ve dekorasyon firması , fiyatları ve gergi tavan modelleri

Gergi Tavan Malzemesi

Ev tadilatı ve ev dekorasyon işlerinde olduğu gibi gergi tavan yapımında da (Alman ve Fransız üretimi) en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Gergi tavan fiyatları ve gergi tavan modelleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz. Ankara tadilat ve ev dekorasyon firması olarak size hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Not: Türkiye genelinde iç mimarlık, tadilat ve dekorasyon firmalarına Ankara'da bulunan kendi baskı merkezimizden toptan gergi tavan malzemesi satışımız başlamıştır.