ankara tadilat dekorasyon logo

Komple ev tadilat fiyatları hakkında genel bir rakam tespiti yapmadan önce yaşadığımız mekanın ihtiyaçlarını tespit etmemiz gerekir.

Her evin ihtiyaçları birbirinden farklıdır bazı mekanlarda yalıtım ve tesisat ön plana çıkarken bir diğerinde alçı boya ya da parke yenileme işleri önceliklidir.

Komple ev tadilat fiyatını belirleyecek en temel unsur kullanılacak olan inşaat malzemelerin kalitesi ve tadilat ihtiyacı duyduğunuz yaşam alanının ihtiyaçlarıdır. Komple ev tadilat fiyatları hakkında merak edilen diğer bir konuya da cevap vermek istiyoruz. Tadilat ve dekorasyon yaptıracak insanların ilk aklına gelecek sorulardan şunlardır:

-Komple tadilat işleri ne kadar sürer ?

Ankara dekorasyon ve tadilat şirketi olarak tecrübelerimize göre komple ev tadilatı eğer mekan boş ise 15-20 gün sürmektedir. Tadilat işleri yapılacak mekan dolu ise süre biraz daha uzayacaktır 25-30 gün arası sürmektedir.

-Komple ev tadilat fiyatları ne kadardır ?

Ev tadilatı yaptırmaya karar verdiniz ve ne kadar tutar diye merak ediyorsanız 2017 yılını baz alırsak ev tadilat fiyatları Ankara için ortalama 15 000 TL ile 50 000 TL arasında bir maliyet çıkmaktadır.

-Komple Ev Tadilatı genel olarak şu işleri kapsar

 Mutfak ve banyo tadilatı , elektrik ve su tesisatı, iç cephe tamirat tadilat ve boya işleri, kapı pencere değişim ve yenileme işleri, fayans seramik ve parke uygulamaları

Ankara geneli ve çevresinde anahtar teslim komple ev tadilat ve dekorasyon fiyatı almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Komple Ev Tadilat Fiyatları Ankara tadilat dekorasyon

ankara tadilat dekorasyon firmaları, ankara ev dekorasyonu, ankara anahtar teslim ev tadilat, ankara tadilat işleri, ankara ev dekorasyon fiyatları, ankara ev dekorasyon firmaları, iç dekorasyon ankara