ankara tadilat dekorasyon logo

KEŞİF İSTEYİN

Ankara'da ev, ofis, villa, daire gibi yaşam mekanlarında yapmak istediğiniz yenileme, tadilat ve dekorasyon projeleriniz için lütfen keşif isteyin.

Gergi tavan fiyatları ve gergi tavan uygulamasının maliyeti hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz. Gergi tavan uygulaması yapmak için uygulanacak mekanın alçıpan ve led ışıklandırma sisteminin hazır olması gereklidir. Alçıpan ve aydınlatma maliyeti gergi tavan fiyatından ayrıdır ama eğer istenilirse ekiplerimiz hem aydınlatma hem alçıpan hemde gergi tavan montajını birlikte yapmaktadır.

Ankara gergi tavan montajı

Gergi tavan fiyatları ile ilgili araştırma yaparken birbirinden farklı fiyatlar bulabilirsiniz bunun temel nedeni baskı kalitesi ve baskı kumaşının kalitesinin farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Ankara gergi tavan firması olarak Alman ve Fransız malı baskı kumaşı ve en üst düzey baskı kalitesini kullanıyoruz. Gergi tavan malzemesi satışımız vardır istediğiniz ölçüde kapama çıtası ve profilleri dahil tüm malzemelerini güvenle satın alabilirsiniz.

Gergi Tavan Fiyatları

Gergi tavan fiyatlarını etkileyen diğer bir unsurda uygulama alanının büyüklüğüdür metrekare olarak ne kadar büyük olursa maliyette düşüş olmaktadır. Gergi tavan metrekare fiyatı alçıpan ve aydınlatma dahil ortalama 250 Tl' den başlamaktadır. Detaylı fiyat ve gergi tavan montajı hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ankara ev tadilat

NEDEN BİZ ?

Tadilat ve dekorasyon projelerinde ufak detayların ne kadar önemli olduğunu biliyor ve yaptığımız işi seviyoruz..

ankara ev tadilatı

Anahtar teslim tadilat işleri, iç dekorasyon, ev tadilatı ve lokal tamirat işleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayın. Mimarlık firmalarının gergi tavan, alçıpan, komple tadilat ve dekorasyon işlerine özel fiyat avantajı.

Dekorasyon Blogu