ankara tadilat dekorasyon logo

KEŞİF İSTEYİN

Ankara'da ev, ofis, villa, daire gibi yaşam mekanlarında yapmak istediğiniz yenileme, tadilat ve dekorasyon projeleriniz için lütfen keşif isteyin.

Gergi tavan dekorasyon konusunda son yılların en popüler ve en güzel yapı malzemelerinden biridir. Özellikle her yüzeye uygulanabilmesi bu dekorasyon malzemesini popüler hale getirmektedir. Gergi tavan özel bir kumaş üzerine istenilen resmin basılarak led aydınlatma ile birlikte duvar ya da tavanlara monte edilmesidir.

Gergi Tavan Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Gergi tavan yaptırırken dikkat edilmesi gereken bir kaç püf nokta vardır;

Gergi tavan kumaşının kalitesi

Gergi tavan kumaşına yapılan baskının çözünürlüğü ve baskı kalitesi

Gergi tavan aydınlatmasında kullanılan alçıpan ve aydınlatmanın kalitesi

En önemlisi de gergi tavan uygulamasını yapacak olan montaj ekibinin bilgi ve becerisidir.

Gergi tavan yapılacak alanın ölçüsü alınır ve bu ölçüye uygun en güzel gergi tavan resmi belirlenir ve uygulama yapılmadan önce sizin onayınıza sunulur. Gergi tavan resmi onaylandıktan sonra baskı işlemi yapılır ve montaj ekibimiz istenildiği takdirde alçıpan ve aydınlatma ( eğer bu uygulamalar yoksa önce bu işlemler yapılır ) işleminide yaparak uygulama tamamlanır. Ankara'da gergi tavan hizmeti veren  firmalar arasında tasarım, malzeme ve montaj hizmetini kusursuz bir şekilde yapıyoruz.

Gergi tavan konusunda bilgi almak ve gergi tavan mı yaptırmak istiyorsunuz? Keşif ve tasarım ekibimiz hayal ettiğiniz gergi tavan modelleri ve gergi tavan fiyatları hakkında size bilgi versinler.

Not:Tüm Türkiye'ye Gergi tavan malzemesi satışımız vardır 

ankara ev tadilat

NEDEN BİZ ?

Tadilat ve dekorasyon projelerinde ufak detayların ne kadar önemli olduğunu biliyor ve yaptığımız işi seviyoruz..

ankara ev tadilatı

Anahtar teslim tadilat işleri, iç dekorasyon, ev tadilatı ve lokal tamirat işleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayın. Mimarlık firmalarının gergi tavan, alçıpan, komple tadilat ve dekorasyon işlerine özel fiyat avantajı.

Dekorasyon Blogu