ankara tadilat dekorasyon logo

KEŞİF İSTEYİN

Ankara'da ev, ofis, villa, daire gibi yaşam mekanlarında yapmak istediğiniz yenileme, tadilat ve dekorasyon projeleriniz için lütfen keşif isteyin.

Tezgah arası cam fiyatları ve tezgah arası cam kaplama fiyatları hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz. Mutfak dekorasyonu ile ilgili yeni bir trend olan ve çok sayıda ev hanımının yeni tercihi olan bu uygulama, klasik fayans uygulamalarını ortadan kaldıracak gibi görünüyor.

Hijyenik olmasının yanı sıra özellikle temizlenme kolaylığı  ve şık görünümü nedeniyle tezgah arası cam paneller hem ekonomik hemde dekoratif bir yapı malzemesidir.

Tezgah arası cam fiyatları metrekare olarak belirlenir. Tezgah arası cam panellerin uygulanacağı alan ne kadar büyükse metrekare fiyatı okadar düşük olmaktadır. Mutfak ve dekor malzemesi satan yapı marketlerde 3d tezgah arası cam fiyatlarını inceleyebilirsiniz ortalama metrekare fiyatı 250-500 TL arasında olan paneller kırlımaz, çizilmez ve resim baskısı deforme olmaz.

Hazır satılan tezgah arası cam panellerin fiyatına işçilik maliyeti dahil edilmemiştir. Ankara'da tadilat ve dekorasyon konusunda uzman ve usta bir ekibe sahip olan firmamız tezgah arası cam uygulamalarını en uygun fiyat ve kusursuz işçilikle yapmaktadır.

Mutfaklara estetik ve hijyen katan tezgah arası cam paneller ve tezgah arası cam fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz keşif hizmetinden yararlanmak için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Tezgah Arası Cam Fiyatları

ankara ev tadilat

NEDEN BİZ ?

Tadilat ve dekorasyon projelerinde ufak detayların ne kadar önemli olduğunu biliyor ve yaptığımız işi seviyoruz..

ankara ev tadilatı

Anahtar teslim tadilat işleri, iç dekorasyon, ev tadilatı ve lokal tamirat işleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayın. Mimarlık firmalarının gergi tavan, alçıpan, komple tadilat ve dekorasyon işlerine özel fiyat avantajı.

Dekorasyon Blogu