ankara tadilat dekorasyon logo

KEŞİF İSTEYİN

Ankara'da ev, ofis, villa, daire gibi yaşam mekanlarında yapmak istediğiniz yenileme, tadilat ve dekorasyon projeleriniz için lütfen keşif isteyin.

Tezgah Arası Cam Nedir ? Özellikle mutfak dekorasyonunda kullanılan tezgah arası cam paneller hem sağlıklı hemde dayanıklı bir yapı malzemesidir. Tezgah arası cam paneller araba camlarından daha dayanıklı temperli camlardan üretilir ve farklı kalınlıklarda olabilir.

Mutfak tezgah arası cam panellerin üzerine istenilen desenlerde baskı yapılabilir. Dekoratif olan cam paneller mutfak tezgahı dışında da kullanılabilmektedir. Milyonlarca resim seçeneği bulunan tezgah arası cam paneller mutfak arası tezgahları tamamen farklı bir boyuta taşımaktadır.

Tezgah Arası Cam Nedir ?

Tezgah arası cam paneller kişiye özgü bir üründür tamamen kendi zevkinize uygun resim basılarak kullanılır. Mutfaklar da kullanılan tezgah arası cam paneller kırılmaz, yanmaz, çizilmez ve deforme olmaz. Mutfak tezgah arası 3D cam paneller hijyeniktir ve derz aralığı olmadığı için kir tutmaz.

Ankara'da mutfaklarınıza modern bir hava katmak istiyorsanız tezgah arası cam projelerinizi hayata geçirmek için uzman ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

3d tezgah arası cam nedir

ankara ev tadilat

NEDEN BİZ ?

Tadilat ve dekorasyon projelerinde ufak detayların ne kadar önemli olduğunu biliyor ve yaptığımız işi seviyoruz..

ankara ev tadilatı

Anahtar teslim tadilat işleri, iç dekorasyon, ev tadilatı ve lokal tamirat işleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayın. Mimarlık firmalarının gergi tavan, alçıpan, komple tadilat ve dekorasyon işlerine özel fiyat avantajı.

Dekorasyon Blogu